אודותינו 

י.ב. ניר עגורנים

י.ב. ניר עגורנים

י.ב. ניר עגורנים, מקבוצת י.ב. ניר, היא אחת מהחברות המובילות בארץ להשכרה, מכירה ושירותי אחזקה לעגורנים. במשך למעלה מ- 25 שנה, אנו מובילים חדשנות בתחום בישראל וגאים לשמש כמשתתפים פעילים בבניין הארץ. עם מערך לוגיסטי פורץ דרך, צוות מקצועי מהשורה הראשונה ומחויבות בלתי מתפשרת לסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו מעמידים לרשותך מענה מקיף ומלא לכל הצרכים שלך בתחום העגורנים תחת קורת גג אחת.

מובילים חדשנות

לפני 25 שנה, יצאנו לדרך עם חזון חד וברור – לקבוע רף חדש בתחום העגורנים בישראל. עגורני הצריח שלנו נוטלים חלק במיזמי בנייה מהגדולים בישראל ובכל רחבי הארץ. כדי להבטיח שהציוד באתר שלך תמיד יישמר ברמה התפעולית הגבוהה ביותר, אנו מעמידים לרשותך מערך לוגיסטי מוביל בתחומו בישראל המעניק שירותי תחזוקה, תיקונים ואחסון בסטנדרטים אירופיים.

צי המונה מעל 80 עגורנים

י.ב. ניר עגורנים מחזיקה בצי המונה מעל 80 עגורנים מהדגמים החדישים והמתקדמים ביותר הזמינים כיום. כל הדגמים זמינים עבורך בפריסה ארצית רחבה להשכרה או מכירה.

טכנולוגיות פורצות דרך

במרכז הלוגיסטי שלנו בנתניה, ממתין לך בית מלאכה המיישם טכנולוגיות פורצות דרך ומגוון רחב של חלקי חילוף. כך, אנו מסייעים לך לשמר זמינות מלאה של כלל העגורנים שלך ועבודה רציפה. המחויבות הזו למקצועיות בלתי מתפשרת ויישום הפתרונות המתקדמים בתחום היא זו שהציבה אותנו עם השנים כאחת מהחברות המובילות בתחום בישראל.

צוות מקצועי

לאורך כל תקופת השימוש שלך בעגורן, זמין עבורך צוות מקצועי לשירותי תחזוקה, תיקונים, חלקי חילוף ומעטפת שירותים מקיפה שתבטיח שניתן יהיה להפיק את המיטב מהציוד שלך בכל עת.

מאות עגורנים שהושכרו​

עשרות לקוחות מ​רוצים

0

שנות ניסיון

כשהחתירה למצוינות מלווה אותך בכל צעד

אנו לעולם לא שוקטים על שמרינו. לאורך השנים, השקענו משאבים ומאמצים רבים על מנת להרחיב את הידע המקצועי ואת מערך הציוד שלנו. הצוות שלנו עובר הכשרות באופן מתמיד על מנת להתעדכן בחידושים בענף ולהעניק לך שירות בסטנדרטים בינלאומיים. את כלל המאמצים הללו אנו לא עושים רק בשם אהבת המקצוע, אלא מתוך אהבה עמוקה לארץ והחזון והערכים שבשמם היא הוקמה. במשך מעל שני עשורים, סייענו לממש את החזון הזה והענקנו ליזמים וקבלנים בכל רחבי הארץ את הכלים הטובים ביותר להמשיך בבניין הארץ.

מגמת הבנייה בישראל נמצאת בתנופה אדירה. עם הביקוש ההולך וגובר לפתרונות דיור והתחרות המתעצמת, חשוב שיעמדו לרשותך הפתרונות המתקדמים ביותר. אנו שמחים להיות השותפים שלך לייעול הפרויקטים שלך ומעמידים לרשותך פתרונות לוגיסטיים שבונים כיום את הארץ. עם זמני עבודה קצרים ותהליכים בטוחים ויעילים מתמיד, יש לך את כל הכלים כדי לשאוף למצוינות מתמדת בענף.

אמינות, שקיפות והגינות

השירות שלנו מתחיל כבר בפנייתכם הראשונית, ממשיך בליווי צמוד בשלב התכנון והקמת הפרויקט, בליווי אנשי שטח הזמינים עבורכם בכל רגע, לכל בעיה ולכל בקשה, ומגיע לסיומו רק כאשר הפרויקט שלכם מסתיים בהצלחה מלאה.

ציוד בסטנדרט גבוה

במהלך השנים החברה רקמה קשרים הדוקים עם מגוון ספקים מובילים בעולם, עובדה המאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו את הציוד המתקדם בעולם במחירים מצוינים.

צוות מנצח

צוות החברה מורכב ממנהלי תפעול, מהנדסים, חשמלאים מוסמכים, טכנאים ומרכיבים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. מאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מרצף עבודה שוטף וחוסך להם זמן רב, וזמן כידוע – שווה כסף!

פנו אלינו עוד היום

הצוות שלנו ישמח להשיב לכל שאלה שעשויה לעלות לך ולסייע לך להתאים את העגורן לפרויקט שלך. לקבלת מידע נוסף על מגוון השירותים שלנו ולקבלת הצעת מחיר עבור שכירות, רכישת או אחזקת עגורנים, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר עוד היום. הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש כדי להתחיל.

מכירה והשכרת מגוון עגורני צריח

אנו מעמידים לרשותך מערך מקיף של מעל 80 עגורנים לכל סוגי הפרויקטים, מכל הגדלים ומיצרנים מובילים בשוק העולמי.
לחץ כאן

שירותי הובלת ואחסנת עגורני צריח

במרכז הלוגיסטי שלנו בנתניה זמינים לך שטחי אחסון וצוות מקצועי שיבטיחו שכל העגורנים שלך יטופלו על הצד הטוב ביותר וישונעו בבטחה למשימה הבאה.
לחץ כאן

הרכבת ופירוק עגורני צריח

הצוות שלנו מביא עמו שנים של ניסיון בהרכבת ופירוק עגורני צריח וזמין לך בפריסה ארצית.
לחץ כאן

שירותי תחזוקה שוטפת

אנו מחזיקים מערך לוגיסטי מוביל בתחומו בישראל, הפועל תחת סטנדרטים אירופאיים קפדניים. עם טווח רחב של חלקי חילוף וציוד תחזוקה מקצועי מהשורה הראשונה, העגורנים שלך מטופלים בידיים הנאמנות ביותר.
לחץ כאן

מכירת חלקי
חילוף

לרשותך עומד מלאי נרחב של חלקי חילוף עבור כל סוגי העגורנים. כך אנו מבטיחים שבכל עת, ניתן יהיה לערוך תיקונים ועבודות תחזוקה בעגורנים ולהבטיח זמינות אופטימלית.
לחץ כאן

הצוות שלנו

יוסף ברדה ז"ל

מייסד י.ב. ניר, 1938-2017

אפי ברדה

יו"ר ובעלים קבוצת י.ב. ניר עגורנים

פינקו ברדה

בעלים קבוצת י.ב. ניר עגורנים

ניר ברדה

מנכ"ל ושותף י.ב. ניר עגורנים

אלון אדסמן

מנהל תפעול ורכש

הפרויקטים שלנו

חנקין 28 רעננה

רעננה

חנקין 28 רעננה

תל אביב

יעקב מוזיר 4

גני תקווה

Y park

מודוליאני 3 תל אביב

תל אביב

מודוליאני 3

תל אביב

מודוליאני 3

אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם

נשמח להשיב לכל שאלה שעשויה לעלות לך ולסייע לך להתאים את העגורן לפרויקט שלך. לקבלת מידע נוסף על מגוון השירותים שלנו ולקבלת הצעת מחיר עבור שכירת, רכישת או אחזקת עגורנים, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר עוד היום. הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש כדי להתחיל.