פרוייקטים

סטנדרטים חדשים במיזמי הבנייה שלך

מגמת הבנייה בישראל נמצאת בתנופה אדירה. עם הביקוש ההולך וגובר לפתרונות דיור והתחרות המתעצמת, חשוב שיעמדו לרשותך הפתרונות המתקדמים ביותר. אנו שמחים להיות השותפים שלך לייעול הפרויקטים שלך ומעמידים לרשותך פתרונות לוגיסטיים שבונים כיום את הארץ. עם זמני עבודה קצרים ותהליכים בטוחים ויעילים מתמיד, יש לך את כל הכלים כדי לשאוף למצוינות מתמדת בענף.

חנקין 28 רעננה

רעננה

חנקין 28 רעננה

תל אביב

יעקב מוזיר 4

גני תקווה

Y park

רעננה

פרויקט סלקטד רעננה

נהריה

לאטי טאוור

תל אביב

מודוליאני 3

רמת גן

דונש 1 רמת גן

מכירת עגורני צריח בכל הגדלים

אנו מעמידים לרשותך מערך מקיף של מעל 80 עגורנים לכל סוגי הפרויקטים, מכל הגדלים ומיצרנים מובילים בשוק העולמי.
לחץ כאן

שירותי הובלת ואחסנת עגורני צריח

במרכז הלוגיסטי שלנו בנתניה זמינים לך שטחי אחסון וצוות מקצועי שיבטיחו שכל העגורנים שלך יטופלו על הצד הטוב ביותר וישונעו בבטחה למשימה הבאה.
לחץ כאן

הרכבת ופירוק עגורני צריח

הצוות שלנו מביא עמו שנים של ניסיון בהרכבת ופירוק עגורני צריח וזמין לך בפריסה ארצית.
לחץ כאן

שירותי תחזוקה שוטפת

אנו מחזיקים מערך לוגיסטי מוביל בתחומו בישראל, הפועל תחת סטנדרטים אירופאיים קפדניים. עם טווח רחב של חלקי חילוף וציוד תחזוקה מקצועי מהשורה הראשונה, העגורנים שלך מטופלים בידיים הנאמנות ביותר.
לחץ כאן

מכירת חלקי חילוף

לרשותך עומד מלאי נרחב של חלקי חילוף עבור כל סוגי העגורנים. כך אנו מבטיחים שבכל עת, ניתן יהיה לערוך תיקונים ועבודות תחזוקה בעגורנים ולהבטיח זמינות אופטימלית.
לחץ כאן

בין לקוחותינו

שיתפנו פעולה לאורך כל תקופת פעילותנו עם גורמים מובילים בתעשיית הבניה בישראל. לקוחות אלו הפכו לשותפים נאמנים החוזרים אלינו שוב ושוב כדי ליהנות מהביצועים הטובים ביותר הזמינים כיום עבור המיזמים שלהם.

מאות עגורנים שהושכרו​

עשרות לקוחות מ​רוצים

0

שנות ניסיון

יש לך שאלה על השירותים והמוצרים שלנו?

 למידע נוסף אודות העגורנים העומדים לרשותך, לקבלת הצעת מחיר על שירותי תחזוקה, אחסון או שינוע ולמענה על כל שאלה שעשויה להיות לך, הצוות שלנו ממתין לפנייתך.